Poznaj naszych masażystów

Tempo naszego życia z każdym dniem jest coraz bardziej szalone, pozwól się zatrzymać.

Nazywam się Joanna Rudowska i realizuję zabiegi na terenie miasta Krakowa. Masaż i ćwiczenia rehabilitacyjne odbywają się po wcześniejszym umówieniu w domu klienta miejscu, które pozwoli Ci się maksymalnie zrelaksować i odprężyć, w dogodnym dla Ciebie terminie. W ten sposób zaoszczędzisz swój cenny czas na dojazdy do gabinetów w centrum Krakowa. Zrelaksuj się we własnym domu.

Masaże wykonuję na profesjonalnym stole do masażu firmy Habys. Zdecydowanie zapewnia bezpieczeństwo pracy, komfort i wygodę dla moich klientów. Korzystam z olejków i kosmetyków renomowanej firmy Ziaja. Ziaja to nowoczesne preparaty do ciała oparte na nowatorskich recepturach i naturalnych surowcach najwyższej jakości; produkowane według nowoczesnych technologii przebadane dermatologicznie i alergologicznie. Jedyne o co musisz zadbać to Ty!

Aktualnie pracuję w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II na oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej. Jestem absolwentką Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie uzyskałam dyplom magisterski. W czasie studiów odbyłam staże w wielu krakowskich szpitalach m.in. Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie - Odział Kliniczny Kliniki Neurologii, Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, Dziennym Ośrodku Adaptacyjno-Rehabilitacyjnym dla dzieci niepełnosprawnych, Małopolskim Centrum Krioterapii w Krakowie, Wojskowym Szpitalu Klinicznym - Zakład Rehabilitacji, Szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w Krakowie, Niepublicznym ZOZ Kraków południe - gabinet rehabilitacyjny. Uczestniczyłam również jako wolontariusz - masażysta w Cracovia Maraton.

W 2013 roku ukończyłam kurs postawowej koncepcji Prioprioceptive Neuromuscular Facilitation - PNF 1 i 2, którego prowadzącym był Werner Wimmeroth IPNFA Advanced Instructor. W czerwcu uczestniczyłam w Specjalistycznym Szkoleniowo-Doskonalącym Kursie Funkcjonalnej Terapii Manulnej wg. koncepcji Muligana. Szkolenie prowadzone było przez Rene Claassen z Holandii.

Swoją przygodę z masażem rozpoczęłam w 2007 roku kończąc kurs masażu i akupresury w Ośrodku edukacyjnym Zdrowie i Uroda - uzyskując tytuł technika masażysty. W dalszym ciągu poszerzam swoje kwalifikacje z zakresu rehabilitacji ruchowej, fizjoterapii i masażu m.in. poprzez szereg kursów i praktyk. Od kilku lat współpracuję z prywatnymi pacjentami oraz kilkunastoma hotelami na terenie miasta Krakowa jako masażystka i rehabilitantka.

Masaż jest jedną z najstarszych dziedzin wiedzy medycznej. Oddziałuje na organizm za pomocą bodźców mechanicznych. Jest to zespół technik, chwytów stosowanych w odpowiedniej kolejności, które wywierają wpływ na tkanki ustroju człowieka w celu wywołania odczynów fizjologicznych. Celem masażu jest zadziałanie na układ krwionośny i chłonny, skórę, tkankę tłuszczową, zakończenia nerwowe w skórze oraz układ ruchu m.in. mięśnie, kości, torebki stawowe.

                                                                                                   

                                                                                                    Pozdrawiam,          

                                                                                                   Joanna Rudowska

Ładowanie